FYZIOTERAPIE - terapeutka Kamila

Jsem fyzioterapeutkou už dlouho, a nepřestává mě tahle práce bavit. Prošlo mi rukama spousta pacientů, a  já přišla na to, že je moc důležité vás naučit se o sebe starat a obejít se napříště bez mé živé pomoci. Proto budete odcházet jen s několika cviky, abych vás nezahltila. Beztak si po cvičení a terapii pamatujete jen 2 - 3 cviky.

Techniky práce kombinuju a šiju na míru. Každý z vás je jiný, každý má svůj příběh, každý z vás žije jiný život. proto vstupní vyšetření, tedy první návštěva u mě je ta nejdůležitější a nejvíc náročná na čas. Abychom si nastavili průběh terapie, zjistili problém a vaši představu, co byste ode chtěli.

Jsem přísná, to vás musím varovat. Je to přeci jen vaše tělo, které vám je prostředkem ke všemu, k životu, k radosti, ke cvičení, k milování, k péči, ke sportu a v neposlední řadě i k práci. A ta je obvykle zdrojem a spouštěčem bolestí.

A stres! Tolik propíraný, omílaný stres. Jenže je všudepřítomný, viďte. I s tím vám mohu pomoci. Občas jsem víc psychoterapeut než fyzioterapeut. Jak ráda!

Na závěr většiny terapií moc ráda masíruju, uvolňuju, nebo co je potřeba. Taky proto, abych si vás udobřila, když jsem moc hustá, někdy tvrdá, a vás to bolí, a chci toho po vás víc než myslíte, že zvládnete.
Každá návštěva u mě je zpoplatněna 1500Kč. 

 
Ráda vás u sebe uvítám! Při práci se věnuji jen vám, neberu telefony. Tak prosím o pochopení, když voláte na termín objednání. Zavolám zpět hned, jak budu mít chvilku.

MASÁŽE - maséři Radek, Marcela, Martina

Naše klimatizované pracoviště, naše malá masérnička je umístěna ve dvoře domu, takže všechny terapie a masáže nejsou ničím rušeny. Leda v létě je od sousedů slyšet, jak štěká pes a kvokají slepice 🙂 Můj tým, moji skvělí maséři a masérky pracují s množstvím technik.

Ty vám zřejmě toho moc neřeknou, a vždy je to takový mišmaš. My si zakládáme na jedinečnosti našich masáží. Pracujeme dost podobně, i když každý jinak. Už jenom proto, že každý z nás má jiné ruce a jiné vnímání.

Klasická masáž je základem každé techniky, rádi pracujeme i thajskou tlakovou technikou, nezbytností jsou lymfatické masáže, havajská technika, akupresura a terapie na chodidlech i na dlaních.

Všichni pracujeme s energií technikou Reiki.

Klid, tichá hudba, svíčky, vůně, to je náš základ, abyste se u nás cítili jako v bavlnce. V chladných dnech nahříváme ručníky, lávové i říční kameny, teplý olej na tělo je zážitek.

Péče, které se vám u nás dostane, je jedinečná.

Píšu o tom i proto, že jsem pravidelným pacientem - klientem mých spolupracovníků a parťáků.

Cena za 60 minut péče je 1200Kč.

Za 90 minutovou masáž zaplatíte 1700Kč.

Přijďte si k nám odpočinout, zapomenout na svět, a být jen tady a teď se svým tělem. Těšíme se na vás!