Kurz Myofasciální techniky - pro maséry a terapeuty - jednodenní kurz

V dnešní době je tato technika tak nějak v módě. Rozhodli jsme se, že ji také zařadíme do naší nabídky dovzdělávacích kurzů. Jde totiž o mimořádně účinnou, celkem příjemnou a v podstatě jednoduchou metodu. 

Naučíte se uvolňovat fascie, které obepínají jednotlivé svaly i svalové skupiny. Speciální masáž a terapie, která vás bude bavit! 

Účinná metoda je to proto, že uvolníte-li fascii, zrelaxuje se i sval. To znamená, že mnohdy stačí povolit "přilepení" kůže, svalu i fascie, a rázem můžete masírovat pro potěchu, a nemusíte vydávat tolik síly a energie. Ve finále je pacient - zákazník spokojenější, protože za chvilku trochu nepříjemných hmatů to stojí. A potom si jen užívá účinků masáže bez bolesti. Efekt velmi rychlý, takřka okamžitý.

Termíny kurzů: 27.4.2024

Cena:  2900,-Kč - jednodenní kurz

Od jara 2024 jsme se rozhodli nastavit konání kurzů trochu jinak. V našem rezervačním systému nastavíme předrezervace, bez pevně daného data konání. Jakmile bude přihlášen dostatečný počet , všem se ozveme s návrhem termínu.

Přistoupili jsme k tomuto rozhodnutí z několika důvodů. Hlavní je ten, že vnímáme určitý odliv v přihlašování do kurzů anebo již přihlášení studenti bez jakékoli komunikace a omluvy nedorazí do kurzu. Nás to moc mrzí, když musíme kurzy rušit.