Kurz REIKI I. a II. stupeň

Je jedna z nejjednodušších přírodních metod pro práci s energíí, pro uzdravování, harmonizaci, uvolnění a stala se součástí životního stylu.
 
Reiki se může naučit každý z nás, dá se použít kdykoli, kdekoli a pro kohokoli - tedy pro všechny účely, za každých podmínek a v každé situaci. K použití a provádění technik Reiki není potřeba žádné víry, vyznání nebo náboženství. Dá se skloubit s klasickými i alternativními léčebnými metodami.
 
Reiki je staré japonské umění léčby přikládání rukou, které blahodárně působí na celý organismus. Odblokovává čakry - energetická centra, aktivuje energetické dráhy v tělě, stimuluje imunitní systém, harmonizuje psychický stav, uvolňuje napětí, stres. Je to také duchovní cesta k hlubšímu poznání sebe sama.
 
S Reiki se neprovádí diagnóza, zjišťuje se jen, jestli je tělo v rovnováze či nikoliv. Není to metoda psychotronická ani myslí řízená. Lidé, kteří předávají Reiki energii, nejsou léčiteli, stanou se prostředníky, pouze tuto energii předávají. Energie nemůže ublížit ani být zneužita. Rei - v překladu znamená vesmírný, životodárný a Ki - znamená energii. Používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester              a lékařů. Hodí se ale i lidem, kteří komunikují a pracují s dalšími lidmi, třeba v obchodě, v úřadech, managerům, i obyčejným lidem.
 
Schopnost přijímat a přenášet léčivou energii se naučíte na jednodenním kurzu.

 I.stupeň i II. stupeň získáte pomocí zasvěcení neboli iniciace. Je to zvláštní obřad, který provádí Mistr Reiki učitel. Tento ,,vyladí" Váš energetický systém pro příjem a přenos Reiki.
 
Mezi mistry Reiki existuje spousta názorů, směrů a možností. A to i v otázce dodržení tzv. čistící doby 21 dní mezi I. a II. stupněm.
Při klasickém postupu s mezidobím 21 dnů jsme se setkali s názory, že to ,,lidem nefunguje, neproudí energie", protože, jak možná víte, při zasvěcení I. stupně se pracuje rukama, je o doteku. Každý člověk má jinou citlivost a vnímání. Při II. stupni se pracuje se symboly, s technikami a dalšími věcmi a proudění energie se velmi zesiluje. 
Jak sama říkám ,, až poznáte sílu II. stupně, dáte mi za pravdu, že není potřeba čekat ani 21 dní.
 
I.stupeň - stáváte se prostředníkem pro příjem i přenos Reiki pomocí přikládání rukou - DOTEK, tato schopnost ve Vás již natrvalo zůstává, naučíte se jak působit především sami na sebe, ale i na druhé.
II.stupeň - naučíte se pracovat se symboly, které násobí energii Reiki, posílat energii na dálku. Můžete odstranit různé zlozvyky, fobie, emocionální problémy...

Termín kurzu: 16.10. 2022

 
Cena:  3500,- Kč